.XLSHTML Rozszerzenie pliku

Zweryfikowane informacje
Informacje o pliku XLSHTML

Czym jest plik XLSHTML?

Rozszerzenie pliku XLSHTML jest powiązane z programem Microsoft Excel, jednym z najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych narzędzi, których można używać do tworzenia formatów arkuszy kalkulacyjnych, wykresów i wielu innych.

Pliki .XLSHTML były używane do dokumentów zapisanych w języku HTML przez niektóre poprzednie wersje programu Microsoft Excel. Jednak najnowsza wersja programu Microsoft Excel 2010 zapisuje dokumenty HTML z rozszerzeniem .html.

Programy, które potrafią otworzyć pliki .XLSHTML

Microsoft Corporation
Microsoft Excel
Windows
Microsoft Corporation
Microsoft Office
Windows
Microsoft Corporation
Microsoft Excel
Mac OS

Jak otworzyć plik .XLSHTML?

Jeżeli masz problemy z otwarciem pliku XLSHTML to w większości przypadków problemem jest tylko brak zainstalowanej odpowiedniej aplikacji. Wybierz jeden z programów z listy i zainstaluj go na swoim urządzeniu. System operacyjny powinien automatycznie kojarzyć format pliku XLSHTML z zainstalowanym programem. Jeśli nie, kliknij prawym przyciskiem myszy plik XLSHTML i wybierz z menu "Otwierać z" . Następnie wybierz zainstalowany program i potwierdź operację. Teraz wszystkie pliki XLSHTML powinny zostać automatycznie otwarte w wybranym programie.

Podobne pliki