.NP2 Rozszerzenie pliku

Zweryfikowane informacje
Informacje o pliku NP2
  • Picture Control Utility Picture Control Data Format
  • Pliki ustawień

Czym jest plik NP2?

Rozszerzenie pliku NP2 jest powiązane z programem Picture Control Utility w wersji 2.0, narzędziem dla systemów Microsoft Windows i Mac OS X (macOS), które służy do dostosowywania i zarządzania plikami kontroli obrazu (rozszerzenie pliku NP2 lub rozszerzenie pliku npc).

Picture Control to wyłączna funkcja firmy Nikon służąca do określania właściwości obrazu (ustawienia dla plików NEF / NRW). Pliki kontroli zdjęć można eksportować do aparatu firmy Nikon i przechowywać na karcie pamięci, a także importować z powrotem do oprogramowania i dostosowywać.

Oprogramowanie Picture Control Utility w wersji 2.0 współpracuje z aplikacjami ViewNX i Nikon Capture NX-D.

Programy, które potrafią otworzyć pliki .NP2

Nikon Corporation
Picture Control Utility
Cross-platform
Nikon Corporation
Nikon Capture NX-D
Windows
Nikon Corporation
ViewNX
Windows

Jak otworzyć plik .NP2?

Jeżeli masz problemy z otwarciem pliku NP2 to w większości przypadków problemem jest tylko brak zainstalowanej odpowiedniej aplikacji. Wybierz jeden z programów z listy i zainstaluj go na swoim urządzeniu. System operacyjny powinien automatycznie kojarzyć format pliku NP2 z zainstalowanym programem. Jeśli nie, kliknij prawym przyciskiem myszy plik NP2 i wybierz z menu "Otwierać z" . Następnie wybierz zainstalowany program i potwierdź operację. Teraz wszystkie pliki NP2 powinny zostać automatycznie otwarte w wybranym programie.

Podobne pliki