.LIBRARY-MS Rozszerzenie pliku

Zweryfikowane informacje
Informacje o pliku LIBRARY-MS
  • Windows Library Description Format
  • Pliki systemowe
  • Microsoft

Czym jest plik LIBRARY-MS?

Rozszerzenie pliku LIBRARY-MS jest powiązane z systemem Microsoft Windows 7. Plik opisu biblioteki zawiera schemat XML, który definiuje bibliotekę. Biblioteka agreguje elementy z lokalnego lub zdalnego miejsca przechowywania w jeden widok w Eksploratorze Windows.

Biblioteka zawiera pliki, które są przechowywane w jednej lub kilku lokalizacjach. Biblioteka w rzeczywistości nie przechowuje tych plików, ale monitoruje foldery zawierające pliki i umożliwia użytkownikom dostęp do plików i porządkowanie ich na różne sposoby.

Na przykład użytkownik może mieć pliki muzyczne w wielu folderach na lokalnym dysku twardym, a także na zewnętrznym dysku twardym. Korzystając z biblioteki muzycznej, użytkownik może uzyskać dostęp do wszystkich tych plików w tym samym czasie i posortować je według nazwy wykonawcy lub tytułu albumu jako pojedynczą grupę.

Programy, które potrafią otworzyć pliki .LIBRARY-MS

Notepad++ Team
NotePad++ text editor
Windows
Microsoft Corporation
Windows Notepad
Windows
Microsoft Corporation
Microsoft Windows 7
Windows
Microsoft Corporation
Microsoft Windows
Windows
Apple, Inc.
TextEdit
Mac OS
The GNOME Project
gedit
Linux

Jak otworzyć plik .LIBRARY-MS?

Jeżeli masz problemy z otwarciem pliku LIBRARY-MS to w większości przypadków problemem jest tylko brak zainstalowanej odpowiedniej aplikacji. Wybierz jeden z programów z listy i zainstaluj go na swoim urządzeniu. System operacyjny powinien automatycznie kojarzyć format pliku LIBRARY-MS z zainstalowanym programem. Jeśli nie, kliknij prawym przyciskiem myszy plik LIBRARY-MS i wybierz z menu "Otwierać z" . Następnie wybierz zainstalowany program i potwierdź operację. Teraz wszystkie pliki LIBRARY-MS powinny zostać automatycznie otwarte w wybranym programie.

Podobne pliki