.KS Rozszerzenie pliku

Zweryfikowane informacje
Informacje o pliku KS

Czym jest plik KS?

Rozszerzenie pliku KS jest powiązane z Microsoft WorKS, pakietem biurowym wyprodukowanym przez Microsoft, który był oferowany jako mniejszy, tańszy i posiadający mniej funkcji niż pakiet Microsoft Office. Jego podstawowa funkcjonalność obejmuje edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny i bazę danych.

Pliki KS były używane w niektórych starszych wersjach programu Microsoft WorKS jako pliki arkuszy kalkulacyjnych. Najnowsza wersja, jeśli Microsoft WorKS używa zamiast tego formatu wKS.

Programy, które potrafią otworzyć pliki .KS

Microsoft Corporation
Microsoft Works
Windows

Jak otworzyć plik .KS?

Jeżeli masz problemy z otwarciem pliku KS to w większości przypadków problemem jest tylko brak zainstalowanej odpowiedniej aplikacji. Wybierz jeden z programów z listy i zainstaluj go na swoim urządzeniu. System operacyjny powinien automatycznie kojarzyć format pliku KS z zainstalowanym programem. Jeśli nie, kliknij prawym przyciskiem myszy plik KS i wybierz z menu "Otwierać z" . Następnie wybierz zainstalowany program i potwierdź operację. Teraz wszystkie pliki KS powinny zostać automatycznie otwarte w wybranym programie.

Podobne pliki