.INDB Rozszerzenie pliku

Zweryfikowane informacje
Informacje o pliku INDB

Czym jest plik INDB?

Rozszerzenie pliku INDB jest głównie związane z Adobe InDesign, wszechstronnym programem do tworzenia rozbudowanych dokumentów drukowanych, takich jak broszury lub książki.

Plik .INDB reprezentuje publikację lub książkę utworzoną w programie InDesign. Te pliki zawierają listę dokumentów Indesign. Z pewnością możliwe jest otwarcie niektórych lub wszystkich dokumentów Indesign przez okno Książki i przewijanie stron, ale sama książka nie pokaże ci wnętrza każdego dokumentu.

Programy, które potrafią otworzyć pliki .INDB

Adobe Systems Incorporated
Adobe Creative Cloud
Cross-platform
Adobe Systems Incorporated
Adobe Creative Suite
Cross-platform
Adobe Systems Incorporated
Adobe InDesign
Windows
Adobe Systems Incorporated
Adobe InDesign
Mac OS

Jak otworzyć plik .INDB?

Jeżeli masz problemy z otwarciem pliku INDB to w większości przypadków problemem jest tylko brak zainstalowanej odpowiedniej aplikacji. Wybierz jeden z programów z listy i zainstaluj go na swoim urządzeniu. System operacyjny powinien automatycznie kojarzyć format pliku INDB z zainstalowanym programem. Jeśli nie, kliknij prawym przyciskiem myszy plik INDB i wybierz z menu "Otwierać z" . Następnie wybierz zainstalowany program i potwierdź operację. Teraz wszystkie pliki INDB powinny zostać automatycznie otwarte w wybranym programie.

Podobne pliki