.HPC Rozszerzenie pliku

Zweryfikowane informacje
Informacje o pliku HPC
  • System Dynamic Library
  • Pliki systemowe
  • Microsoft Corporation

Czym jest plik HPC?

Rozszerzenie pliku HPC jest związane głównie z czcionkami Hewlett-Packard. Plik jest również używany przez usługi Microsoft Windows CE, a dokładniej przez Microsoft ActiveSync podczas wykonywania konwersji plików między formatami Pocket PC (PWI) i formatami Windows (RTF).

W tym kontekście jest tworzony przez określoną funkcję w pliku ceutil.dll, zanim faktycznie nastąpi konwersja. Następnie jest mapowany jako plik mapowany w pamięci i dalej dostępny jako obszar pamięci dla wszystkich bibliotek DLL konwersji Pocket PC na RTF. Jest używany jako globalna pula pamięci do wymiany informacji między różnymi modułami ActiveSync.

Usunięcie go nie zaszkodzi. Zostanie utworzony automatycznie, do następnej konwersji lub synchronizacji z Pocket PC. Niestety Microsoft nie umieścił procedury usuwania w swoim kodzie czyszczenia.

Programy, które potrafią otworzyć pliki .HPC

Microsoft Corporation
Microsoft Windows
Windows

Jak otworzyć plik .HPC?

Jeżeli masz problemy z otwarciem pliku HPC to w większości przypadków problemem jest tylko brak zainstalowanej odpowiedniej aplikacji. Wybierz jeden z programów z listy i zainstaluj go na swoim urządzeniu. System operacyjny powinien automatycznie kojarzyć format pliku HPC z zainstalowanym programem. Jeśli nie, kliknij prawym przyciskiem myszy plik HPC i wybierz z menu "Otwierać z" . Następnie wybierz zainstalowany program i potwierdź operację. Teraz wszystkie pliki HPC powinny zostać automatycznie otwarte w wybranym programie.

Podobne pliki