.DF Rozszerzenie pliku

Zweryfikowane informacje
Informacje o pliku DF
  • Corel Paradox Table Filter
  • Różne pliki
  • Corel Corporation

Czym jest plik DF?

Rozszerzenie pliku DF jest głównie związane z systemem Lightscape Visualization. DF to format używany w LVS w wersji 3.2 do przechowywania wartości różnych parametrów używanych przez system do sterowania jednostkami, trybami wyświetlania, parametrami symulacji, ścieżkami wyszukiwania itp.

Pliki parametrów to czytelne dla człowieka pliki ASCII, składające się z sekwencji linii. Wiersze mogą mieć dowolną długość i muszą być zakończone albo powrotem karetki, sekwencją wysuwu wiersza lub po prostu znakiem nowego wiersza.

Programy, które potrafią otworzyć pliki .DF

Corel Corporation
Corel Paradox
Windows
Corel Corporation
WordPerfect Office
Windows

Jak otworzyć plik .DF?

Jeżeli masz problemy z otwarciem pliku DF to w większości przypadków problemem jest tylko brak zainstalowanej odpowiedniej aplikacji. Wybierz jeden z programów z listy i zainstaluj go na swoim urządzeniu. System operacyjny powinien automatycznie kojarzyć format pliku DF z zainstalowanym programem. Jeśli nie, kliknij prawym przyciskiem myszy plik DF i wybierz z menu "Otwierać z" . Następnie wybierz zainstalowany program i potwierdź operację. Teraz wszystkie pliki DF powinny zostać automatycznie otwarte w wybranym programie.

Podobne pliki