.CPC Rozszerzenie pliku

Zweryfikowane informacje
Informacje o pliku CPC

Czym jest plik CPC?

Rozszerzenie pliku CPC jest powiązane z Cartesian Perceptual Compression (CPC), nowatorską metodą kompresji obrazu zaprojektowaną specjalnie dla systemów przechowywania i transmisji obrazu dokumentów.

Zaprojektowana przez Cartesian Products, Inc., zaawansowaną technologicznie firmę badawczo-rozwojową z siedzibą w Cambridge w stanie Massachusetts, technologia kompresji Cartesian jest najnowocześniejszą techniką kompresji obrazu dokumentów, zapewniając o rząd wielkości lepszą kompresję lub większą niż inne obrazy dokumentów metody kompresji.

Typy MIME
  • image/cpi
  • image/x-cpi

Programy, które potrafią otworzyć pliki .CPC

Cartesian Products, Inc.
CPC Lite
Windows
Microsoft Corporation
Microsoft Internet Explorer
Windows
Windows
Apple, Inc.
Safari
Windows
Cross-platform
Apple, Inc.
Safari
Mac OS
Cross-platform

Jak otworzyć plik .CPC?

Jeżeli masz problemy z otwarciem pliku CPC to w większości przypadków problemem jest tylko brak zainstalowanej odpowiedniej aplikacji. Wybierz jeden z programów z listy i zainstaluj go na swoim urządzeniu. System operacyjny powinien automatycznie kojarzyć format pliku CPC z zainstalowanym programem. Jeśli nie, kliknij prawym przyciskiem myszy plik CPC i wybierz z menu "Otwierać z" . Następnie wybierz zainstalowany program i potwierdź operację. Teraz wszystkie pliki CPC powinny zostać automatycznie otwarte w wybranym programie.

Podobne pliki