.COV Rozszerzenie pliku

Zweryfikowane informacje
Informacje o pliku COV

Czym jest plik COV?

Rozszerzenie pliku COV może być skojarzone z kilkoma typami plików. Najczęściej jednak plik z takim rozszerzeniem kojarzony jest z formatem Fax Cover Page Format. Pliki COV są obsługiwane przez systemy operacyjne Windows. Plik COV jest jednym z plików Pliki układów stron, podobnie jak 137 innych plików znalezionych w naszej bazie danych informacji o plikach. Twórcą Fax Cover Page Format jest Microsoft.

Program, który może otworzyć plik COV, to np. Microsoft Fax Cover Page Editor. Możesz jednak skorzystać z innych aplikacji, np. Microsoft Windows.

Programy, które potrafią otworzyć pliki .COV

Windows
Microsoft Corporation
Microsoft Windows
Windows

Jak otworzyć plik .COV?

Jeżeli masz problemy z otwarciem pliku COV to w większości przypadków problemem jest tylko brak zainstalowanej odpowiedniej aplikacji. Wybierz jeden z programów z listy i zainstaluj go na swoim urządzeniu. System operacyjny powinien automatycznie kojarzyć format pliku COV z zainstalowanym programem. Jeśli nie, kliknij prawym przyciskiem myszy plik COV i wybierz z menu "Otwierać z" . Następnie wybierz zainstalowany program i potwierdź operację. Teraz wszystkie pliki COV powinny zostać automatycznie otwarte w wybranym programie.

Podobne pliki