.CHI Rozszerzenie pliku

Zweryfikowane informacje
Informacje o pliku CHI
  • Microsoft Help Index
  • Różne pliki
  • Microsoft Corporation

Czym jest plik CHI?

Rozszerzenie pliku CHI jest powiązane z plikami indeksu plików Pomocy Microsoft. Plik indeksu używany podczas wysyłania plików chm, które prawdopodobnie pozostaną na dysku CD-ROM, tak jak w przypadku biblioteki MSDN. Plik CHI umożliwia lokalną instalację pewnych informacji nawigacyjnych na dysku twardym w celu szybkiego dostępu, podczas gdy główna zawartość pozostaje na dysku CD-ROM.

Plik CHI nie powinien być używany w scenariuszu innym niż CD-ROM. Gdy plik CHI nie jest używany, wszystkie informacje, które będą w nim zawarte, pozostają w samym chm. Microsoft Compiled HTML Help to zastrzeżony format plików pomocy online, opracowany przez firmę Microsoft i wydany po raz pierwszy w 1997 r. Jako następca formatu Microsoft WinHelp. Został po raz pierwszy wprowadzony wraz z wydaniem systemu Windows 98 i nadal jest obsługiwany i rozpowszechniany na platformach Windows XP, Vista i Windows 7.

Programy, które potrafią otworzyć pliki .CHI

Microsoft Corporation
Visual FoxPro
Windows
Microsoft Corporation
Microsoft Windows
Windows

Jak otworzyć plik .CHI?

Jeżeli masz problemy z otwarciem pliku CHI to w większości przypadków problemem jest tylko brak zainstalowanej odpowiedniej aplikacji. Wybierz jeden z programów z listy i zainstaluj go na swoim urządzeniu. System operacyjny powinien automatycznie kojarzyć format pliku CHI z zainstalowanym programem. Jeśli nie, kliknij prawym przyciskiem myszy plik CHI i wybierz z menu "Otwierać z" . Następnie wybierz zainstalowany program i potwierdź operację. Teraz wszystkie pliki CHI powinny zostać automatycznie otwarte w wybranym programie.

Podobne pliki